Wizyta profesora Sašy Sladić’a z Uniwersytetu w Rijece

Data: 16.06.2023

W ramach programu wymiany międzynarodowej Erasmus+ w dniach 12-16 czerwca 2023 naszą Katedrę odwiedził prof. Saša Sladić z Uniwersytetu w Rijece. Profesor wziął udział w szeregu spotkań oraz dyskusji naukowych z pracownikami Katedry Maszyn, Napędów i Pomiarów Elektrycznych, odwiedził również laboratoria naszej Katedry. Wziął także udział w zajęciach prowadzonych w ramach kursu Power Electronics, energoelektronika jest bowiem główną specjalizacją naukową profesora. Seminarium wygłoszone w sali 305, bud. A-5, przez prof. Sladić’a zgromadziło liczne grono pracowników i studentów, którzy mogli podyskutować o możliwości odbycia staży czy semestru studiów na Uniwersytecie w Rijece.

Strona www profesora: www.riteh.uniri.hr/osoba/sasa-sladic

img_20230613_750.jpg