Publiczna obrona rozprawy doktorskiej Pana mgr. inż. Michała Adamczyka

Data: 14.03.2024

Uprzejmie informujemy, że w dniu 14 marca 2024 r. o godz. 10.00 w budynku Wydziału Elektrycznego Politechniki Wrocławskiej przy ul. Smoluchowskiego 19, nr budynku A 5, w sali 305 odbyła się publiczna obrona rozprawy doktorskiej naszego pracownika, Pana mgr inż. Michała Adamczyka. Temat pracy to: Wektorowe sterowanie tolerujące uszkodzenia czujników prądu w układach napędowych z silnikami indukcyjnymi – detekcja, lokalizacja i kompensacja uszkodzeń.

Promotorem pracy jest Pani prof. dr hab. inż. Teresa Orłowska-Kowalska. Recenzentami są: prof. dr hab. inż. Lech Grzesiak z Politechniki Warszawskiej, prof. dr hab. inż. Wojciech Jarzyna z Politechniki Lubelskiej i dr hab. inż. Tomasz Tarczewski, prof. uczelni z Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Z rozprawą doktorską i opiniami recenzentów można zapoznać się w Biuletynie Informacji Publicznej Politechniki Wrocławskiej pod adresem: https://bip.pwr.edu.pl/strona-glowna/postepowania-o-nadanie-stopnia-doktora---publikowane-od-2023-r/michal-adamczyk.